0 محصول - 0

معرفی

چاپ و تبلیغات چیستا با مدیریت شکوه فریدفر حاصل چند سال تلاش مداوم در عرصه فعالیت های تبلیغاتی و امور چاپی میباشد که از سال 1390 شکل تازه ای به خود گرفت.

هم اکنون مجموعه چاپ وتبلیغات چیستا یکی از شاخص ترین مجموعه ها، در سطح استان بوده که خدمات چاپ دیجیتال، اجرای سازه های نمایشگاهی(اسپیس فریم و استیج) ،طراحی و خدمات پس از چاپ، هدایای تبلیغاتی و... (همه در یک مجموعه )در حال خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز می باشد.

 

این مجموعه با تمرکز بر دو اصل کیفیت و سرعت و نه قیمت ، تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمتی مطلوب تر به همشهریان عزیز به کار بسته است.

توسعه و پيشرفت

همزمان با افزایش درخواست ها و تنوع چاپ ها و خدمات پس از چاپ ، چیستا وارد مسیر توسعه شد و اقدام به خرید ماشین آلات پیشرفته چاپ، تهیه متریال ویژه و گسترش فضای کارگاهی نمود.

91-92

تيم سازي

چيستا با نگاهي متفاوت به سرمايه نيروي انساني ، اقدام به ارتقاء سطح بهره وري كاركنان با سابقه شاغل در مجموعه و استخدام نيروهاي متخصص و زبده در واحدهاي مختلف نموده ، تا بر تكيه بر تعهد و خلاقيت پرسنل، در تيم سازي و سيستم سازي، راهي پر ثمر را سپري كرده باشد.

94-95

محدوده بزرگتر

چیستا در این سال ها تبدیل به یک مجموعه قابل اطمینان و منظم در زمینه چاپ و تبلیغات شده است که علاوه بر آن در زمینــه مشاوره تبلیغات و برنــدینگ ، توسعه فروش و ایده پردازی کسب و کار هم فعالیت میکند و با ثبت برند کشوري چیستا در سال ٩٨ ، پا به عرصه اي نوين نهاده و اهداف جديدي را دنبال خواهد كرد. يقيناً خبرهاي شگفت انگيزي از ما خواهيد شنيد.

1398
چیستا
از دیروز تا به حال

شروعي براي ماندن

چیستا از سال 90 با یک دستگاه چــاپ پا به عرصه صنعت چاپ نـهاد و در مدت زمانی کوتاه توانست خدمات قابل قبولی را در این زمینه ارائه دهد.

1390

ترسيم چشم انداز

چیستا با در اختیار داشتن برترین و متنوع ترین دستگاه های چاپ کشور سعی نموده است تمامی امور چاپی و خدمات پس از چاپ را با رعایت دو اصل کیفیت و سرعت در فرآیند چاپ به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

1393

دستاورد های بزرگ

به پاس چند سال تلاش صادقانه در عرصه چاپ و تبليغات و لطف اعتماد مشتريان عزيزمان مفتخر به كسب عنوان برترین مجموعه چاپ در صنعت چاپ استان در سال 96 و کسب گواهینامه و تندیس بین المللی مدیریت حرفه ای کسب و کار در سال97 شده ايم.

96-97